?>
فروشگاه اینترنتی برنا      قرص گلوریا      فروش ویپ      آنرین انجین      خرید ماینر      -      دکتر دیلی      خرید تتر      بازی آنلاین رایگان      نصاب پرده      +      بازی آنلاین      سایت بازی      neuralink      دکتر زنان مشهد      .      شرکت سورنا      خرید لایسنس نود 32      آموزش آنلاین      عبا      مزون      کسب درآمد      رپورتاژ آگهی      نظارت بر ساخت      فروش آنتی ویروس      خرید بازدید سایت      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بهترین بک لینک     
دانلود نرم افزار cmms و قيمت نرم افزار نگهداري و تعميرات  اخبار جديد اخبار جديد .

اخبار جديد

دانلود نرم افزار cmms و قيمت نرم افزار نگهداري و تعميرات

در صورت مفقود شدن فايل لايسنس ، اين فايل قابل استفاده در محيط شبكه اي ديگري نخواهد بود. سيستم ERP سبز امكان شروع از يك هستة كوچك و گسترش آن تا دستيابي به يك سيستم فراگير در كل اركان سازمان را دارد و با بزرگ شدن ساختار سازمان در طول زمان توسعهپذير است. نمونههاي مطلوب و سازمانهاي الگو در اين زمينه در چه وضعيتي هستند و چگونه خود را با آنها مقايسه ميكنيد؟ حدود يك دهه بعد، در سال 1958 شركت هالويد نام خود را به هالويد زيراكس تغيير داد و در سال 1959، نخستين دستگاه كپي زيروگرافيك را معرفي كرد. اين امكان باعث دقت در ثبت اطلاعات، جلوگيري از بروز خطا و امكان برنامه ريزي جهت تامين منابع تخصصي خواهد شد. در اين نسخه از نرم افزار نگهداري و تعميرات ساينا، ماژول هاي پايه و كاربردي نت جهت استفاده در صنايع و كسب و كارهاي كوچك درنظر گرفته شده است.

https://pmworks.ir/

دسته بندي دستوركارهاي برنامه ريزي شده به صورت مجزا و اعلام سر رسيد آنها , ايجاد دستي دستور كارهاي برنامه ريزي شده توسط پرسنل نت و خارج از برنامه ريزي انواع ماشين آلات , امكان ثبت تاريخ اجراي مجزا از تاريخ برنامه و تصحيح تاريخ برنامه هاي بعدي تجهيز بر اساس تاريخ اجرا , كنترل همپوشاني انواع تعميرات برنامه ريزي شده و … اجزاي ماشين را با كليك روي ان ميتوانيد مطالعه كنيد. هاي پيش بيني و بهينهسازي را با MATLAB، Simulink و Simscape، ميتوانيد توسعه دهيد و تركيب كنيد. مثلا پيش بيني تقاضاي برق و توليد آن (انواع روشهاي توليد برق)، مدلسازي و شبيهسازي سيستمهاي الكتريكي، بهينهسازي عمليات و برنامه ريزي و… مثلا طراحي سيستم خودروهاي الكتريكي و تجزيه و تحليل آنها براي خودروهاي الكتريكي هيبريدي، الكتريكي و… مثلا با طراحي سيستمهايي براي درك، برنامه ريزي و كنترل رانندگي خودكار اين امكان را به مهندسان براي به دست آوردن بينشي دقيق در مورد رفتار دنياي واقعي ميدهد كه اين مورد ميتواند به كاهش آزمايشهاي واقعي تخريب خودرو و هزينههاي اضافي كم كند.

Matlab با حل معادلات ديفرانسيل معمولي كه رفتار بيولوژيكي را مدل ميكند و به اين شكل كمك ميكند. الگوريتمهاي Matlab به بهره وري انرژي، كنترل دقيق و حفاظت از سيستم كمك ميكنند. يك نرم افزار CMMS مي­تواند راه درازي را در جهت بهبود بهره وري بپيمايد. همچنين انتظار ميرود كه اپراتورها علائم اوليه نقص تجهيزات را پيدا كرده، آنها را گزارش كنند و روشهاي بهبود عملكرد تجهيزات را مشخص سازند. همچنين در نظارت بر شرايط، هزينههاي نگهداري و تعميرات از هر ماشينآلات يا تجهيزات و عمر مفيد باقيمانده آنها كمك ميكند. پردازش تصوير را براي توسعه الگوريتمها و طراحي سيستمها با كمك تصاوير و ويدئوها به دست آورده، پردازش و تجزيه و تحليل كنيد. مثل انواع استراتژيهاي نگهداري توربينهاي بادي براي خرابيهاي توربين بادي كه ميتوانيد با كليك روي توربين بادي آنها را بخوانيد. را پوشش ميدهد. به اين ترتيب با طراحي مبتني بر مدل، ميتوانيد سيستمهاي فيزيكي و كنترل و مديريت مرتبط را براي انجام مطالعات پيشرانههاي الكتريكي و اندازهگيري اجزاي كليدي مثل باتري و موتور را به راحتي شبيهسازي كنيد. محققان و مهندسان رباتيك از MATLAB براي طراحي و تنظيم الگوريتمها، مدلسازي سيستمهاي دنياي واقعي و توليد خودكار كد از يك محيط نرمافزاري استفاده ميكنند.

https://pmworks.ir/دمو-نرم-افزار-نگهداري-و-تعميرات/

قبل از CMMS، دستيابي به ديد متمركز، پويا و مديريت خودكار غير عملي بود زيرا اطلاعات نگهداري در فايلهاي كاغذي دفن ميشد و بعداً در صفحات گسترده پراكنده ميشد. بسياري از كسبوكارها از نرمافزار حسابداري يا كنترل توليد، آن هم غالباً در رايانهاي جداگانه، براي انجام اين كار استفاده ميكنند. با متلب و سيمولينك، مهندسان ميتوانند از مدل شبيهسازي اجزا، سيستمها يا كارخانهها براي آزمايش و اعتبارسنجي طراحي آنها قبل از پيادهسازي آن بر روي نمونهسازي واقعي يا تجهيزات توليد استفاده كنند. زمان و هزينه توسعه الگوريتم را قبل از اينكه متعهد به آزمايش سخت افزار گران قيمت شويد، كاهش ميدهد. اين نسخه از نرم افزار با قيمت 90 ميليون ريال قابل ارائه مي باشد. در سيستم CMMS پس از تعميرات، اين عيب ها در سابقه ثبت مي شود و دوباره توسط كارگران قابل مشاهده است. اين مورد براي هر تجهيز و به طور مجزا قابل ثبت و پيگيري ميباشد تا از طريق آن بتوانيد فعاليت هاي مبتني بر ميزان كاركرد را برنامه ريزي كرده و انجام دهيد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۴۰۱ساعت: ۰۹:۲۱:۳۹ توسط:اخبار جديد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :